על החברה

חברת אדוונצ'ר קרוואן היא חברה צעירה וחדשנית שמביאה את הקרוואנים המפנקים של חברת Adria אל המטיילים הישראלים במטרה ליצור זמן בילוי איכותי בנופים המרהיבים של ארץ ישראל, מבלי להתפשר על הרמה של כלי הרכב איתו נוסעים, לנים ונהנים. קרוואן בסטנדרטים אירופאים – הנופים ישראליים.

העבודה המשותפת עם היבואן הבלעדי של חברת  Adria הביאה את השאיפה להעניק גם לקהל הישראלי חופשה בלתי נשכחת שמרגישה לגמרי כמו חו"ל, עם נופים שרק ארץ ישראל יכולה לספק וצי של קרוואנים שמרגיש אפילו יותר מפנק מחדר של בית מלון. מעכשיו לא צריכים לחכות לטיול מחוף לחוף בארצות הברית, אפשר לצאת לטיול בחופי הארץ עם קרוואן.

טיול ברמה אחרת – אדוונצ'ר קרוואן 

חברתAdria  היא יצרנית קרוואנים וותיקה אשר פעילה כבר עשרות שנים עם ידע וניסיון בתחום תיירות הנופש, עיצוב מודרני של כלי רכב טכנולוגיים ואיכות בלתי מתפשרת המובילה למצוינות. עם משקיעים גאים השייכים לקהילה המקומית, מוצרים ותהליכי ייצור חדשניים – חברת Adria Mobil קובעת את הסטנדרטים אליהם שואפים כל יצרני מוצרי הפנאי האחרים באירופה וברחבי העולם, וכעת את כל אלה מביאה חברת אדוונצ'ר קרוואן  אל כל האנשים שאוהבים לנפוש בארץ.

Adria – הבחירה הראשונה שלכם!

כחלוצה בתחום העיצוב והתכנון של כלי רכב לפעילויות פנאי, המשלבת חדשנות מתמידה של מוצרים פונקציונאליים, Adria Mobil ממשיכה להגשים חלומות עבור לקוחות השואפים לחיות את הפנטזיה ולהפוך לבעלים של כלי רכב לפעילויות בילוי ופנאי. המסירות ומורשת האמנות המובחרת אשר משולבים עם לא פחות מ- 45 שנות ניסיון וידע מבטיחים שכל כלי רכב לפעילויות פנאי מבית Adria הינו בעל תו איכות של הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום זה, כך שאתם יוצאים לדרך בטוחה וללא דאגות.

כל מוצרי Adria יעניקו לכם זיכרונות שייחרטו לעד, זמן בילוי ופנאי נטול דאגות, ובנוסף לכל –  אתם הופכים למשתמשים של מוצר הנחשב לשם נרדף לסגנון חיים ייחודי עם איכות ייצור בלתי מנוצחת.