טיפים לבחירת קרוואן

  1. תכנון מוקדם – בכל הנוגע ליציאה לנופש בקרוואן אין דבר כזה לתכנן מוקדם מידי מפני שככל שתקדימו להכין את השטח לקראת הטיול המושלם שלכם בארץ, כך תגלו עד כמה כל זה סייע לכם לקבל את כל מה שציפיתם ואף יותר מכך. רוצים לצאת לנופש משפחתי בעונה הקרובה? קחו בחשבון כי ישנם עוד אנשים כמותכם שבוודאי יתקשרו לחברות המובילות בתחום הנופש כדי לשריין לעצמם את כל הנדרש לטיול, אל תישארו מאחור ובחרו את כל מה שיהפוך את הנופש שלכם לגן עדן עלי אדמות.
  2. כמות הנופשים – כל דגם של קרוואן מתוכנן לפרטי פרטים על מנת להעניק לאנשים שנמצאים בתוכו את המקסימום של נוחיות בעת השהייה בו, כל תהליך העיצוב והבנייה מתוכנן לכמות מסוימת של אנשים ולכן כדאי מאוד לוודא מה כמות האנשים שאמורה לצאת לטיול בקרוואן ולהתאים עבורה את הדגם שיהיה נכון מבחינת מה שהוא מציע לכל אחד ואחד מהנופשים.
  3. ביחד אבל לחוד – משפחות רבות מעדיפות לצאת לטיול עם עוד בני משפחה או חברים, שזו בהחלט חוויה נהדרת, אך כדי לשמור על הפרטיות של כל אחת מן המשפחות מומלץ לכל משפחה לבחור קרוואן נפרד על מנת שכל משפחה תהנה ממרחב פרטי משלה.
  4. מה אורזים – נכון, לחלק מאיתנו יש נטייה לארוז יתר על המידה ורק כאשר מנסים להכניס כמה מזכרות אל המזוודה מגלים כי אין בה מקום לזבוב. ארזו רק את הדברים שבאמת יהיה להם שימוש במהלך הנופש בקרוואן ואל תביאו חפצים מיותרים שתצטרכו לאחסן ללא שימוש אמיתי בהם. שמרו את מקום האחסון לדברים שבאמת כדאי להביא. מלבד זאת, יש לנו להציע עבורכם מבחר של ציוד נלווה שלא תצטרכו לעבוד קשה מידי.
  5. עונה מומלצת לטיול בקרוואן – מכיוון שאתם למעשה נמצאים בבית סגור וממוזג עם כל הצרכים החשובים שנמצאים בצורה ניידת עמכם, זה לא ממש חשוב מהי העונה בה אתם בוחרים לטייל. אם אתם אנשים שאוהבים לטייל במזג אוויר סגרירי עם טיולים רגליים בממטרים קלילים אולי תעדיפו לצאת לנופש בסתיו, אם אתם אנשים שמאוד אוהבים לטייל במזג אוויר שמשי ולבקר בחופים המרהיבים של ישראל, קרוב לוודאי שתצאו לנופש בקיץ או בסוף האביב. לאן שלא תלכו ובאיזו עונה שתבחרו – קרוואן מדגם אדורה היוקרתי ייקח אתכם בשיא ההנאה והנוחות.

למפרט וסוגי הקרוואנים לחצו כאן

צור קשר