למה דווקא אנחנו

הצבנו לעצמנו בעדיפות עליונה לספק ללקוחותינו את הפיתרון הטוב ביותר בכל רגע ובהתאמה אישית אנו מספקים מענה משולב של חווית חופשה ייחודית בה אתם בוחרים לאיזה נוף להתעורר בכל בוקר. אז תשכחו כל מה שאתם יודעים לגבי הנופש בארץ מכיוון שמעתה והלאה אתם לא תרצו לנפוש בשום צורה אחרת מלבד זו של אדוונצ'ר קרוואן.

הפיתרונות שלנו למטיילים בארץ

מחיר משתלם לנופש – מלבד החוויה הייחודית של חופשה בקרוואן מבית Adria ישנו גם ההיבט הכלכלי שהופך את החופשה לאטרקטיבית יותר מכל אפשרות אחרת לנופש ברמה גבוהה. המחירים שלנו יוצרים חיסכון משמעותי, בדקו אותנו.

נוחות- הקרוואנים שלנו מספקים נוחות בסטנדרטים בין לאומיים. כל מי שמזמין קרוואן מבית Adria מקבל את  השילוב המשולם בין עיצוב אירופאי לרמת פונקציונאליות גבוהה שמתאימה למטיילים בישראל. בשורה התחתונה, בקרוואנים שלנו ניתן למצוא את כל מה שאתם צריכים לחופשה מושלמת.

מטיילים היכן שרוצים – כאשר נמצאים בבית מלון למעשה אנו כבולים פחות או יותר למיקום שבו החדר שלכם נמצא, כאשר יוצאים אל הנופש בקרוואן החדר למעשה יוצא לטיול עמכם לכל מקום שרק תבחרו. צריכים מנוחה בצהריים? הקרוואן במרחק נגיעה והשמיים הם הגבול בבחירת המסלול של הטיול שלכם.

מתאים לכל מטייל – אוהבים נופים מדבריים או נופים פסטורליים מלאי ירוק של הצפון? רוצים לנסוע הכי קרוב שאפשר אל חוף הים ולחזור ישר אל החדר לניקיון מהיר או שאתם מעדיפים לצאת אל מסלול בנחל מפכפך לשלוות נפש מלאה בחדוות הטבע? לא משנה מה הסגנון של הטיול אליו אתם רוצים לצאת, אדוונצ'ר קרוואן מביאה את הקרוואן שיגיע לכל סוג של נופש אליו רוצים לצאת בארץ.